Lotnisko Chambery Savoie Airport

Lotnisko Chambery Savoie Airport
Aéroport de Chambéry Aix les Bains
73420 VOGLANS
Email: accueil@chambery-airport.com
Tel : 04 79 54 49 54
Fax: 04 79 54 49 50

Lokalizacja:

Lotnisko Chambéry-Savoie położone jest w Savoie, w pobliżu Chambéry, w regionie Rodan-Alpy, we Francji . Lotnisko znajduje się mniej niż pół godziny drogi poza Chambéry z bezpośrednim dojazdem do autostrady Rhône-Alpes. Lotniskowy system transferu gwarantuje szybki dostęp do wszystkich narciarskich kurortów.

Transport publiczny:

Taxi: Postój taksówek znajduje się przed głównym terminalem budynku. Koszt taksówki spod terminalu do stacji Chambery to ok 20 Euro a podróż trwa około 10 minut.


Autobusowy:
Po opuszczeniu terminalu, po lewej stronie znajduje się przystanek autobusowy. Istnieje możliwość zakupu biletu do różnych destynacji po cenach promocyjnych przez internet. W tym celu należy kliknąć w link poniżej:
www.altibus.com

Parkingi:

Na terenie lotniska znajduje się bezpłatny parking z miejscem na 300 samochodów. Znajduje się tu także 20 miejsc postojowych dla autobusów.

Wynajem samochodów:

Przy lotnisku znajduje się punk w którym można odebrać wcześniej zarezerwowany samochód jak i wynająć go bezpośrednio po przylocie. Firmy w których można wynająć samochód to Almo, Avis, Europcar, Hertz oraz National.

Informacja lotniskowa:

Punkt informacyjny na lotnisku czynny jest od godziny 8:00 do 20 :00 od poniedziałku do piątu, oraz od 9:00 do 21:00 w soboty i niedziele.