Mango - bilety lotnicze

Rok utworzenia 2006
Siedziba Johanesburg
Flota Boeing B737-800
Typ linii tanie linie
Mango
Linie lotnicze Mango
Mango rozpoczęło działalność w dniu 30 października 2006 r. Właśnie tego dnia dokładnie o północy rozpoczęła się internetowa sprzedaż biletów. Pierwszy lot tej linii odbył się w dniu 15 listopada 2006 roku.

Mango jest tanią linią lotniczą wewnątrz RPA , spółką córką dobrze znanych linii lotniczych South Africa. Posiada jednolitą flotą samolotów pasażerskich typu Boeing 737-800, które są obsługiwane i utrzymywane przez SAA Technical. Każdy samolot przewozi 186 pasażerów między Johannesburgiem i Kapsztadem, Durbanem i Kapsztadem, Johannesburgiem i Durbanem, oraz Bloemfontein i Kapsztadem.

Jak w większości tanich linii lotniczych, na pokładzie nie są podawane bezpłatne posiłki. Można zakupić w trakcie lotu zarówno przekąski jak i dania cieple, oraz różnego rodzaju napoje. Zakupionym posiłkiem można się delektować przeglądając bezpłatny magazyn Mango Juice lub oglądając Mango TV z programami rozrywkowymi. Na pokładzie wszystkich samolotów dostępne jest bezpłatne WiFi.

Odwiedzając stronę internetową linii Mango, mamy do wyboru cały wachlarz usług związanych z lotem, tj. hotele czy wypożyczalnia samochodów. Do rezerwacji biletu lotniczego niezbędna jest karta kredytowa wystawiona na imię oraz nazwisko pasażera. Kartę kredytową, którą dokonany został zakup biletu, należy okazać również podczas odbioru kart pokładowych na lotnisku.

Aby otrzymywać informację o nowych kierunkach lub promocjach linii lotniczej, możemy zapisać się do newslettera linii lotniczej lub dodając Funpage linii lotniczej na Facebooku lub Twitterze.