Tanie Loty do AMSTERDAMU

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do AMSTERDAMU zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do AMSTERDAMU zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do AMSTERDAMU nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Amsterdam jest miastem stołecznym Holandii, które wraz z imponującą architekturą, przepięknymi kanałami oraz przyjaznymi ludźmi mówiącymi po angielsku tworzy niepowtarzalną atmosferę. Ta fascynująca metropolia jest doskonałym miejscem do zasmakowania kultury, sztuki, życia nocnego, czy po prostu relaksu. Amsterdam nie jest siedzibą rządu; ta mieści się w Hadze, ale jest największym miastem, a także kulturalnym i kreatywnym centrum Holandii. Amsterdam położony nad rzeką Amstel dzięki obecności licznych kanałów nazywany jest Wenecją Północy. Wśród obiektów sakralnych na uwagę zasługuje położony w samym sercu słynnej Dzielnicy Czerwonych Latarni kościół Oude Kerk, który jest najstarszym kościołem w Amsterdamie, zaś współcześnie jest miejscem kulturalnych wydarzeń. Do głównych atrakcji turystycznych miasta należą muzea.

Znane wszystkim Rijskmuseum, w którym zgromadzona jest duża kolekcja malarstwa holenderskiego Złotego Wieku , czy Muzeum Van Gogha to tylko swoista uwertura do pasjonującej oferty ponad pięćdziesięciu muzeów, które przyciągają każdego roku miliony turystów. Doskonałym dopełnieniem kulturalnej części zwiedzania będzie także Plac Dam w samym centrum miasta, na którym stoi Pałac Królewski, Hotel Krasnopolski, dom towarowy Bijenkorf. Na samym środku placu stoi pomnik upamiętniający ofiary II wojny światowej. By móc podziwiać piękną panoramę miasta warto wspiąć się na wieżę kościoła Westerkerk, obok którego znajduje się dom i muzeum Anny Frank.

Chcąc poznać uroki nocnego Amsterdamu można udać się do słynnej na całym świecie Red Light District, czyli Dzielnicy Czerwonych Latarni, która jest dzielnicą otwartej prostytucji w oknach wystawowych. Ta osobliwa część miasta przyciąga każdego dnia tysiące turystów. Dzielnica jest uznawana za bezpieczną, należy pamiętać, że panuje na niej bezwzględny zakaz fotografowania. Amsterdam uznawany za liberalne i tolerancyjne miasto wolności nigdy nie zasypia, a przytłaczająca oferta rozrywek przypadnie do gustu nawet najbardziej wybrednym turystom.
AMSTERDAM lotniska:
Nasza oferta biletów lotniczych do AMSTERDAMU jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.
MALAGA
z: AMSTERDAM
145 zł
już od
zobacz
ROTTERDAM
z: AMSTERDAM
191 zł
już od
zobacz
BRUKSELA
z: AMSTERDAM
214 zł
już od
zobacz
WROCŁAW
z: AMSTERDAM
214 zł
już od
zobacz
STUTTGART
z: AMSTERDAM
215 zł
już od
zobacz
LUBLIN
z: AMSTERDAM
234 zł
już od
zobacz
PARYŻ
z: AMSTERDAM
239 zł
już od
zobacz
LONDYN
z: AMSTERDAM
252 zł
już od
zobacz
LONDYN
z: AMSTERDAM
257 zł
już od
zobacz