Tanie Loty do MANCHESTERU

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do MANCHESTERU zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do MANCHESTERU zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do MANCHESTERU nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Manchester jest położony na północnym zachodzie Anglii w hrabstwie Greater Manchester i liczy niemal pół miliona mieszkańców. Miasto przecina rzeka Irwell. Manchester jest liczącym się angielskim miastem, które stanowi ważny ośrodek przemysłowy, handlowy i kulturalny. Niektórzy nazywają metropolię stolicą północy. Manchester jest doskonałą propozycją zarówno na kilkudniowy pobyt lub jako baza wypadowa do zwiedzania północnej części Anglii oraz Północnej Walii. Kosmopolityczny charakter miasta odznacza się w jego krajobrazie. I tak Chinatown jest znakiem charakterystycznym Manchesteru i jeśli zasmakować chińskiej kuchni to tylko tutaj. Zaś Gay Village skupia społeczność homoseksualną. Wiele znanych klubów i barów znajduje się właśnie tutaj. Jeśli chodzi o historyczny wymiar miasta, warto zobaczyć m.in.: średniowieczną katedrę, która majestatycznie spogląda na miasto.

Ratusz, Manchester Town Hall, jest przykładem neogotyckiej architektury, a także symbolem bogactwa i władzy Manchesteru w czasie Rewolucji Przemysłowej. Warto udać się do Castlefield oraz kościoła św. Anny. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków jest stylowy Bridgewater Hall, miejsce międzynarodowych koncertów, wydarzeń jazzowych. Będąc w mieście można zasmakować kultury, gdyż miasto oferuje wiele teatrów i sal koncertowych. Warte odnotowania są takie miejsca jak: The Opera House, Library Theatre, Royal Exchange, Green Room. Sławy jak formatu Madonny można usłyszeć w MEN Arena, która jest największym tego typu w Europie. Wśród muzeów i galerii na uwagę zasługują Manchester Jewish Museum oraz galerii sztuki współczesnej The Whitworth Art. Gallery. Manchester słynie na całym świecie z dwóch drużyn piłkarskich: Manchester United i Manchester City, a mecze z udziałem gwiazd nie należą do rzadkości.
MANCHESTER lotniska:
Nasza oferta biletów lotniczych do MANCHESTERU jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.
GDAŃSK
z: MANCHESTER
34 zł
już od
zobacz
WROCŁAW
z: MANCHESTER
43 zł
już od
zobacz
OSLO
z: MANCHESTER
58 zł
już od
zobacz
POZNAŃ
z: MANCHESTER
59 zł
już od
zobacz
RZESZÓW
z: MANCHESTER
67 zł
już od
zobacz
BERLIN
z: MANCHESTER
67 zł
już od
zobacz
PARYŻ
z: MANCHESTER
75 zł
już od
zobacz
KERRY COUNTY
z: MANCHESTER
75 zł
już od
zobacz
KOLONIA
z: MANCHESTER
76 zł
już od
zobacz