Tanie Loty do PERTH

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do PERTH zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do PERTH zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do PERTH nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Perth - jest stolicą i największym miastem w stanie Australia Zachodnia. Stanowi też czwarte najbardziej zaludnione miasto, zamieszkałe przez 1.650,000 ludności. W przeważającej części jest to ludność pochodzenia brytyjskiego, jednak 3,100 mieszkańców to Aborygeni. Miasto zlokalizowane jest w południowo-zachodniej części kontynentu, między Oceanem Indyjskim a pasmem górskim Darling. Centrum miasta położone jest nad spokojnymi wodami rzeki Łabędziej. Nad brzegami rozciągają się duże obszary zieleni, które w słoneczne dni przyciągają miłośników słońca, sportu i niedzielnego grillowania. Dolina rzeki Łabędziej jest też rejonem najstarszych winnic z tradycjami.

Dla miłośników długich spacerów wzdłuż czystych, piaszczystych plaży, surfingu bądź wylegiwania się na plaży, idealną propozycją będzie wybrzeże Perth Sunset Coast. Absolutną koniecznością jest wycieczka do Kings Park, parku z 400 hektarami idealnie zadbanych ogrodów botanicznych, dziewiczej roślinności, terenów parkowych położonych na górze Elizy, skąd rozciąga się najbardziej spektakularny widok na miasto. Urocze jest też centrum miasta, które aż kipi od atrakcji i rozrywki. Obszar zwany Centrum Kultury Perth skupia główne galerie i muzea, tj Art Gallery of Western Australia, Western Australian Museum, Alexander Library i Perth Institute of Contemporary Art. W Western Australian Museum można zobaczyć bogatą wystawę ręcznych wyrobów Aborygenów.

Miejscem wystawiania sztuk teatralnych, operowych i baletowych jest główna sala koncertowa Perth Concert Hall. Perth słynie również z Międzynarodowego Festiwalu Sztuki, który organizowany jest corocznie począwszy od 1953 roku. Należy do najstarszych festiwali w Australii i programem obejmuje teatr, taniec, muzykę, film, sztuki wizualne oraz literaturę. Do pozostałych atrakcji w Perth należy zaliczyć najstarszą w Australii mennicę z 1899 roku, która do dnia dzisiejszego przerabia ok. 60% wydobywanego złota. Entuzjaści życia nocnego również nie będą zawiedzeni, gdyż jest tu duży wybór pubów, klubów, barów i restauracji oferujących eklektyczną mieszankę kulturową i kulinarną.
PERTH lotniska:
Nasza oferta biletów lotniczych do PERTH jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.
ADELAIDE
z: PERTH
641 zł
już od
zobacz
SINGAPORE
z: PERTH
730 zł
już od
zobacz
HONGKONG
z: PERTH
793 zł
już od
zobacz

z: PERTH
801 zł
już od
zobacz
SYDNEY
z: PERTH
826 zł
już od
zobacz
HANOI
z: PERTH
832 zł
już od
zobacz
CANBERRA
z: PERTH
869 zł
już od
zobacz
DENPASAR
z: PERTH
987 zł
już od
zobacz
KUALA LUMPUR
z: PERTH
989 zł
już od
zobacz