Tanie Loty do FARO

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do FARO zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do FARO zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do FARO nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Faro to miasto portugalskie leżące w regionie Algarve, będące celem podróży wszystkich kochających słońce i imprezy do białego rana. Liczy 458,734 mieszkańców. Nie jest to jednak tylko letnia oaza wypoczynku. Ten gościnny zakątek Europy Południowej jest doskonałym celem podróży także zimą oraz bazą wypadową do zwiedzania Algarve. Skąpane w promieniach słonecznych miasteczko z kolonialną architekturą, na której zostały odciśnięte wpływy Maurów jest jednym z tych małych miejsc, w których życie upływa wolno pod znakiem zabawy i afirmacji życia. Turystów zmierzających w kierunku starego miasta, Cidade Velha, wita brama miejska z XVIII wieku.

Piękne brukowane uliczki i obecność katedry sprawiają, że jest to doskonałe miejsce do refleksji i kontemplacji tego uroczego miejsca nietkniętego przez nowoczesność. Na spacer równie dobrze sprawdza się Praia de Faro, długa na kilka kilometrów, delikatnie opadająca plaża. Za niewielką opłatą można także zobaczyć dość niezwykły kościół Capela Dos Ossos, który jest ozdobiony szczątkami 1200 byłych mnichów. Będąc w Faro warto oddać się przyjemności smakowania kuchni portugalskiej obfitującej w owoce morza, ryby, czy pyszne zupy skomponowane z najświeższych składników. Zaletą Faro jest bliskość portu lotniczego oraz morskiego, a także dogodne połączenia autobusowe z innymi częściami Portugalii.
FARO lotniska:
Nasza oferta biletów lotniczych do FARO jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.
PORTO
z: FARO
93 zł
już od
zobacz
KRAKÓW
z: FARO
99 zł
już od
zobacz
MANCHESTER
z: FARO
116 zł
już od
zobacz
LIZBONA
z: FARO
188 zł
już od
zobacz
PARYŻ
z: FARO
206 zł
już od
zobacz
NOTTINGHAM
z: FARO
229 zł
już od
zobacz
CORK
z: FARO
304 zł
już od
zobacz
PARYŻ
z: FARO
310 zł
już od
zobacz
BERLIN
z: FARO
371 zł
już od
zobacz