Tanie Loty do GAMBII

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do GAMBII zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do GAMBII zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do GAMBII nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do GAMBII GAMBIA
Gambia (Republika Gambii) jest to państwo położone w Zachodniej Afryce o całkowitej powierzchni 11 295 km2. Liczba mieszkańców Gambii wynosi 1 622 271. Stolicą Gambii jest Bandżul (32 921 mieszkańców). Język urzędwoy obowiązujący w Gambii to język angielski, waluta natomiast to Dalasi. Klimat panujący w Gambii to klimat podrównikowy. Gambia posiada dostęp do Oceanu Atlantyckiego.

Najczęściej odwiedzane miejsca w Gambii to przede wszystkim: Albreda, miejscowość, w której znajdują się ruiny fortyfikacji z XVIII wieku, Wyspa Jamesa oraz Barra Point, w której znajduje się brytyjska fortyfikacja Fort Bullen z XIX wieku. Kolejnym miejscem godnym zwiedzenia są słynne na całym świecie Kamienne kręgi Senegambii. Wszystkie wyżej wymienione obiekty zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Gambia to państwo idealne pod względem zabytków, jak również odpowiednie dla osób, pragnących spędzić swój wypoczynek na łonie przyrody z dala od zgiełku życia codziennego.

Gambia i jej niezwykły świat przyrody zachwyca wszystkich, którzy swój urlop postanowili spędzić właśnie tutaj. W Gambii znajduje się bowiem ogromna liczba obszarów z pięknymi krajobrazami oraz licznymi gatunkami zwierząt i roślin. Należą do nich między innymi: Park Narodowy King West, rezerwat przyrody Bao Bolon oraz Abuko, w którym możemy zaobserwować antylopy, szympansy, hieny, papugi, krokodyle oraz liczne gatunki ptaków. Kolejnym miejscem idealnym dla miłosników niezmąconej przez człowieka natury jest wyspa Jinack, znajdująca się w Parku Narodowym Niumi.
Nasza oferta biletów lotniczych do GAMBII jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.