Tanie Loty do INDONEZJI

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do INDONEZJI zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do INDONEZJI zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do INDONEZJI nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do INDONEZJI INDONEZJA
Indonezja to państwo położone w Azji Południowo-Wschodniej o całkowitej powierzchni 1 904 569 km2. Stolicą Indonezji i jednocześnie największym miastem w Indonezji jest Dżakarta (8.576.788 mieszkańców). Językiem urzędowym w Indonzeji jest język indonezyjski. Waluta obowiązująca w Indonezji to Rupia indonezyjska. Klimat panujący w Indonezji to przeważająco klimat równikowy wybitnie wilgotny. Indonezja sąsiaduje z następującymi państwami: Papua-Nowa Gwinea, Malezja, oraz Timor.

Indonezja to państwo wyspiarskie, do którego przynależy 17,508 wysp, rozciągających się między Oceanem Indysjkim a Oceanem Spokojnym. Indonezja oferuje przeżycie niezapomnianej przygody. Swoją zróżnicowaną fauną i florą urzeka każdego, kto miał okazję przebywać na terenie Indonezji. Stolica Indonezji należy do obowiązkowych punktów wyprawy, w której stare miasto, gdzie znjaduje się XVIII-wieczny pałac, zauroczy przybywających swoją niepowtarzalną atmosferą. Godnym zwiedzenia jest również Masjid Istiqlal, największy meczet w Azji Południowo-Wschodniej. Miłośnicy przyrody mogą spędzić swój urlop w parkach narodowych, które zachwycją swoją przepiękną przyrodą oraz niespotykanymi gatunkami zwierząt. Do Parków Narodowych wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO należą między innymi: Park Narodowy Ujung Kulon, Park Narodowy Komodo, a także Park Narodowy Lorentz. Będąc na Jawie obowiązkowo trzeba zwiedzić piekną buddyjską świątynię Borobudur.

Na Sumatrze natomiast godnymi polecenia są zasoby lasów deszczowych. Kolejnym popularnym wśród turystów miejsc w Indonezji jest przeurocza wyspa Bali, która zaliczana jest do jednych z najpiekniejszych wysp na świecie. Wyspa Bali oferuje niezapomniane krajobrazy, przepiękne plaże oraz fascynujące rafy koralowe. W Indonezji można również zaznajomić się z niepowtarzalną kulturą mieszkańców tego rejonu. Indonezja jest krajem idealnym dla osób, które podczas swojego urlopu nastawione są na obcowanie z naturą, zwiedzanie zabytków.
Nasza oferta biletów lotniczych do INDONEZJI jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.