Tanie Loty do KENII

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do KENII zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do KENII zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do KENII nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do KENII KENIA
Kenia jest to pańswto położone we wschodniej Afryce o całkowitej powierzchni 580 367 km2. Ludność mieszkańców w Kenii wynosi 39 002 772. Stolicą Kenii jest Nairobi (2 750 561 mieszkańców). Język urzędowy to język suahili i angielski. Walutą obowiązującą w Kenii jest Szyling kenijski. Kenia sąsiaduje z Etiopią, Somalią, Sudanem, Tanzanią oraz Ugandą. Kenia położona jest nad Oceanem Indyjskim. Najwyższym szczytem w Keni jest Batian (5 199 m) na górze Kenia, którą porastają przepiękne lasy równikowe.

Będąc w Kenii warto pojechać do zabytkowego miasta Lamu, w którym znajdują się między innymi liczne meczety. Warto również przyjrzeć się ciekawej architekturze miasta. Lamu znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Kolejnym miejscem w Kenii jakie warto zwiedzić jest rezerwat Masai Mara, w którym możmey zaobserwowac niezwykle fascynujący świat dzikich zwierzęt. W rezerwacue Masai Mara występują bowiem: lwy, leopardy i geaprdy, małpy, krokodyle, gazele, nosorożce i wiele innych niespotykanych codziennie zwierząt.

W Kenii znajdują się również parki narodowe, do których zaliczmy między innymi: Park Narodowy Wschodniego Tsavo, który cieszy się ogromną popularnością wśród turystów, Narodowy Park Wzgórz Chyulu oraz Park Narodowy Amboseli, w którym znajdują się: zebry, żyrafy, lamparty oraz słonie. Kenia oferuje również malowniczo położone plaże. Będąc w Kenii warto zaznajomić się z ciekawą kulturą oraz kuchnią mieszkańców Kenii. Kenia jest idealnym miejscem dla miłośników przyrody i dzikich zwierząt, w której przeżyje się niezapomnnianą przygodę życia.
Nasza oferta biletów lotniczych do KENII jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.