Tanie Loty do KOSTARYKI

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do KOSTARYKI zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do KOSTARYKI zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do KOSTARYKI nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do KOSTARYKI KOSTARYKA
Kostaryka to państwo położone w Ameryce Środkowej o calkowitej powierzchni 51 100 km2. Liczba mieszkańców Kostaryki wynosi 4 253 877. Stolica Kostaryki to San José (339 588 mieszkańców). Językiem urzędowym jest język hiszpański. Waluta obowiązująca w Kostaryce to Colón. Kostaryka sąsiaduje z następującymi krajami: Nikaragua oraz Panama, a także posiada dostęp do Morza Kraibskiego i Oceanu Spokojnego. Na większości terenu Kostaryki panuje klimat równikowy wybitnie wilgotny.

Kostaryka to kraj o pięnej przyrodzie oraz licznje ilości zabytków. Będąc w Kostaryce warto udać się do miasta Puntarenas, który zaliczany jest do najpiękniejszych miast portowych Kostaryki. Miasto posiada bardzo piękne plaże, które przyciągają zarówno turystów jak i mieszkańcków Kostaryki. Aby móc cieszyć się spokojem oraz pięknem Kostaryki warto wybrać się do miejscowości Santa Cruz, znajdującej się na Półwyspie Nicoya. Kolejnym miastem godnym poznania jest Liberia, która corocznie staje się jeszcze piękniejsza i barwana dzięki swjemu festiwalowi El Día de la Anexion, odbywającemu się 25 lipca. W pobliżu Liberii znajduje się przepiękny Park Narodowy Rincón de la Vieja, w którym znajdują się gorące źródła oraz wodospady.

Miasto w Kostaryce, które bez wątpienia oczaruje miłośników wspinaczek górskich jest Heredia, w którj znajduje się pasmo gór Cordillera Central. Będąc w Kostaryce nie wolno również zapomnieć o stolicy kraju, która jest równocześnie największym miastem Kostaryki i słynie na całym świecie ze swojej ciekawej architektury. Znajdują się tu liczne muzea oraz zabytki, do których można zaliczyć między innymi: katedrę z XVIII wieku, pałace z XIX wieku, Teatr Narodowy oraz Świątynię Muzyczną, w której odbywają się liczne imprezy kulturalne.
Nasza oferta biletów lotniczych do KOSTARYKI jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.