Tanie Loty do NOWEJ ZELANDII

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do NOWEJ ZELANDII zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do NOWEJ ZELANDII zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do NOWEJ ZELANDII nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do NOWEJ ZELANDII NOWA ZELANDIA
Nowa Zelandia to państwo wyspiarskie położone na Oceanie Spokojnym, składające się z Wyspy Północnej i Wyspy Południoewj oraz licznych mniejszych wysp. Całkowita powierzchnia Nowej Zelandii wynosi 268 680 km2, a liczba mieszkańców to 4 268 900. Stolicą Nowej Zelandii jest Wellington (448 956 mieszkańców). Język urzędowy to język angielski, maoryski oraz nowozelandzki. Walutą obowiązującą w Nowej Zelandii jest Dolar nowozelandzki.

Klimat panujący w Nowej Zelandii to klimat podzwrotnikowy morski. Najwyższym szczytem Nowej Zelandii jest Góra Cooka (3 754 m) znajdująca się w paśmie górskim Alp Południowych. Będąc w Wellington należy zwiedzić przede wszystkim: stadion narodowy do gry w krykieta Basin Reserve, grób nieznanego żołnierza oraz górb i pomnik Richarda Seddona. Warto również zwrócić uwagę na domy pochodzące z XIX wieku, nadające specyficzną atmosferę temu miastu. Wellington to też główny ośrodek kulturalny, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Nowa Zelandia posiada niesamowitą oraz zróżnicowaną przyrodę. Na jej terenie znajdują się liczne parki narodowe, do których można wliczyć jeden z najstarszych parków narodowych na świecie, Park Narodowy Tongarino.

W okolicach Wellington znajduje się także Park Narodowy Punakaiki. Warto także wybrać się do Coromandel, miasto oferujące piękne plaże, a także Northland, miasto zapewniające idealny urlop dla osób, które pragną odpocząć od zgiełku głośnych ulic i tłumu ludzi.
Nasza oferta biletów lotniczych do NOWEJ ZELANDII jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.