Tanie Loty do TAJLANDII

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do TAJLANDII zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do TAJLANDII zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do TAJLANDII nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do TAJLANDII TAJLANDIA
Tajlandia to państwo położone w Azji Południowo-Wschodniej. Całkowita powierzchnia Tajlandii wynosi 513 115 km2. Liczba mieszkańców natomiast to 64 185 502. Stolicą Tajlandii jest Bangkok (12 177 000 mieszkańców). Językiem urzędowym jest język tajski. Waluta obowiązująca w Tajlandii to Bat. Tajlandia sąsiaduje z Laosem, Kambodżą, Birmą, Malezją i Morzem Andamańskim. Klimat panujący w Tajlandii to przeważająco klimat zwrotnikowy. Tajlandia oferuje ciekawy wypoczynek, podczas którego można podziwiać niesamowitą przyrodę rejonów Tajlandii oraz zapoznać się z kulturą jej mieszkańców.

Tajlandia porośnięta jest lasami tropikalnymi, które zamieszkują różnorodne gatunki zwierząt. Bangkok jest stolicą i równocześnie największym miastem Tajlandii, w którym należy zobaczyć przede wszystkim Wat Pho, jendą z największych i najstarszych świątyń buddyjskich w Bangkoku, Wat Traimit, światynię złotego Buddy, Wielki Pałac Królewski oraz Wat Arun, kolejną niesamowitą światynię buddyjską. Bangkok to również miasto, które tętni życiem nocnym. W licznych dyskotekach, barach i restauracjach można zasmakować w kuchni tajskiej oraz poczuć prawdziwy klimat Tajlandii.

Njapopularniejszym miastem wypoczynkowym w Tajlandii jest Pattaya, posiadająca piękne plaże, ogromną ilość hoteli, barów i restauracji. Ten, kto chce jednak odpocząć od tłumu ludzi, powinien wybrać się na wyspę Tajlandii, Koh Chang, która oprócz swojej dziewiczej przyrody oferuje wypoczynek w miejscach, położonych z dala od turystów, ukrytych w ogrodach tropikalnych. Na Koh Chang znajduje się ogromna ilość wodospadów oraz gór, z których rozpościerają się niezapomniane krajobrazy. Będąc w Tajlandii należy także zwiedzić Park Narodowy Kao Yai. W lutym należy obowiązkowo wziąć udział w Święcie Kwiatów, podczas którego odbywają się festyny, niesamowite parady oraz konkursy piękności.
Nasza oferta biletów lotniczych do TAJLANDII jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.