Tanie Loty do GHANY

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do GHANY zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do GHANY zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do GHANY nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do GHANY GHANA
Ghana to państwo położone w zachodniej Afryce o całkowitej powierzchni 238 537 km2. Stolicą Ghany jest Akra (1 963 460 mieszkańców). Język urzędowy to język angielski. Walutą obowiązującą w Ghanie jest Cedi. Klimat panujący w Ghanie to klimat równikowy. Ghana sąsiaduje z następującymi państwami: Togo, Wybrzeże Kości Słoniwej oraz Burkina Faso. Gahna położona jest nad Oceanem Atlantyckim. Na terenie Ghany znajduje się największe sztuczne jezioro na świecie, Wolta o powierzchni 8502 km2. Ghana jest krajem zapewniającym wiele atrakcji turystycznych. Dla miłośników przyrody, Gahna gwarantuje niezliczoną ilość egzotycznych krajobrazów.

Ghana posiada 7 parków narodowych oraz 9 rezerwatów przyrody, które czarują swoją niezmąconą przez człowieka nautrą. Jednym z najczęściej odwiedzanych przez turystów parków narodowych jest Park Narodowy Bia-Tawaya, w którym można zaobserwować różnorodne gatunki zwierząt, takie jak: słonie, antylopy oraz małpy, a także natknąć się na różnorodność gatunków roślin. Podczas pobytu w Ghanie można wniknąć również w bogatą kulturę mieszkających tu ludów oraz zapozanć się z ich tradycyjną kuchnią.

Obowiązkowym punktem podczas pobytu w Ghana jest spacer po ulicach miast tego pieknego kraju, na których znajdują się stragany z owocami, warzywami oraz wodą owocową. Ci, którzy podczas urlopu nastawieni są na zwiedzanie zabytków również się nie rozczarują. Na terenach Ghany bowiem znajdują się Forty i faktorie oraz Tradycyjne budownictwo Aszantów, które zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO.
Nasza oferta biletów lotniczych do GHANY jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.