Tanie Loty do NIEMIEC

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do NIEMIEC zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do NIEMIEC zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do NIEMIEC nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do NIEMIEC NIEMCY
Niemcy (Republika Federalna Niemiec) - państwo federacyjne położone w Europie środkowej składające się z 16 krajów związkowych, tzw. landów o całkowitej powierzchni 357 111 91 km2. Niemcy liczą 82 miliony mieszkańców i tym samym należą do jednych z najbardziej zaludnionych krajów Unii Europejskiej.

Stolicą Niemiec jest Berlin z 3,4 milionami mieszkańców. Językiem urzędowym jest język niemiecki a obowiązującą walutą - Euro. Klimat panujący w Niemczech jest umiarkowany i ciepły. Kraj rozciąga się od Alp do Morza Błatyckiego i Północnego oraz graniczy z dziewięcioma państwami tj.: Danią, Polską, Czechami, Austrią, Szwajcarią, Francją, Luksemburgiem, Belgią i Holandią. Najwyższy szczyt w Niemczech to Zugspitze (2963 m n.p.m.). Najdłuża rzeka - Ren (Rhein - 865 km).

Niemcy można podzielić na cztery krainy geograficzne: Nizina Niemiecka (Tiefland), Średnigórze niemieckie (die Mittelgebirgsschwelle), Wyżyna Szwabsko-Bawarska (das Südwestdeutsche Mittelgebirgsstufenland) oraz góry Alpy (das Süddeutsche Alpenvorland und die Bayerischen Alpen). Jako kraj o ciekawej historii i długiej tradycji przyciąga swoimi zabytkowymi miastami oraz pięknymi krajobrazami. Będąc w Niemczech warto pamiętać o Starym Mieście (Altstadt) z kościołem Św. Wawrzyńca (St. Lorenz) w Norynbergii (Nürnberg). W Monachium natomiast odbywa się corocznie jeden z największych festynów ludowych na świecie, tzw. Oktoberfest, w którym warto wziąć udział ze względu na niezapomnianą atmosferę panująca podczas festynu oraz stroje ludowe w jakie przyodziewają się jego uczestnicy.

Nie można również zapomnieć o Dreźnie (Dresden), mieście zniszczonym doszczętnie podczas drugiej wojny światowej, cześciowo odbudowanym, a także o stolicy kraju Berlinie, który zauroczy każdego swoją ogromną ilością zabytków oraz wydarzeń kulturalnych.
Nasza oferta biletów lotniczych do NIEMIEC jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.