Tanie Loty do PORTUGALII

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do PORTUGALII zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do PORTUGALII zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do PORTUGALII nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do PORTUGALII PORTUGALIA
Portugalia to państwo położone w Europie Południowej o całkowitej powierzchni 92 345 km2. Liczba mieszkańców Portugalii wynosi 10 617 575. Stolicą Portugalii jest Lizbona (499 700 mieszkańców). Język urzędowy to język portugalski. Walutą obowiązującą w Portugalii jest Euro. Portugalia graniczy z Hiszpanią oraz Oceanem Atlantyckim. Najwyższym punktem w Portugalii jest Ponta do Pico (2,351 m). Klmat panujący w Portugalii to klimat podzwrotnikowy morski. Portugalia to kraj pięknych krajobrazów, egzotycznej roślinności oraz zabytków.

Miastem godnym polecenia jest Porto, położone nad rzeką Duero. Stare miasto w Porto zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Kolejne zabytki warte zwiedzenia to: kościół św. Franciszka oraz romańska katedra. Miasto jest przepłnione również licznymi muzeami oraz galeriami sztuki. Algarve to kolejne miasto w Portugalii, zasługujące na uwagę turystów przede wszystkim dzięki swoim pięknym plażom oraz niesamowitym zatokom. Będąc w Lizbonie, mieście, które zachwyca tysiące przyjezdnych warto zwiedzić między innymi zamek św. Jerzego, katedrę św. Antoniego oraz Torre de Belem, budowlę, która w 1983 została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Lizbona to miasto, które tętni również życiem nocnym. Obok niezliczonej ilości restauracji, barów i dyskotek, istnieją miejsca z muzyką, graną na żywo, w których można poczuć prawdziwą portugalską atmosferę. Portugalia to też urocze wioski, oddalone od zgiełku ulicznego i tysiąca ludzi, w których można wypocząć na łonie natury. Portugalia posiada piaszczyste plaże, które kuszą swymi błękitnymi wodami, dlatego też jest idealnym miejscem dla miłosników sportów wodnych i wygrzewania się w słońcu.
Nasza oferta biletów lotniczych do PORTUGALII jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.